logo
Bilgi Formu

Yaşama Dokunmak

Bilim, Spor, Sanat

Burada beraber olmamızın sebebi, yeni neslin çocuklarının algılarının bambaşka, çok yüksek olduğuna inanmak. Onların gelişimine azami destek olabilmenin bu çağın mecburiyeti olduğunu kabullenmek.

Algıları açık olan, 2000’li yolların başında veya daha öncelerinde yetişmiş, büyümüş olan çocuklar gibi sadece önlerine konan ile yetinmemeleri.

Adı eskiden top koşturmak iken, onlar artık spor okullarını geçtik, hangi okulda, kulüpte dışarıdan gelen jimnastik koçu var, O’nu araştıran bir jenerasyon.

Daha önceki nesiller, uçağı sadece havada görür iken, O uçağın nasıl uçtuğunu çözmeye çalışan ufak dahilerden bahsediyoruz burada.

Biz okulumuzda aslında olması gerekeni yapıyoruz. Bu sevimli dahilere tahtadan, ağaçlardan yapılmış küçük maket parçacıkları veriyoruz.
Bizlerin küçücük sandığı, O kocaman kafalarında, dahiliklerine değer katıp, hayallerini geliştirmelerine destek olabilmek için…

Sanat atölyelerimiz, müzik ve resim odalarımız ondan varlar.
Onların dahiyane çizgilerine ilham olabilmek için.
Bu arada bir Van Gogh, Mikelanjo arayışında olmamamız gerektiğini de biliyoruz.

Bir Messi, Roberto Carlos, Cedi Osman çıkamayabilir buralardan. Ama spor yaoan, sanata ilgi duyan, o veya bu müzik aleti nasıl çalınıyor diye merakla araştıran, sonra da yolu her nerede ise, orada yürürken, yaşam hakkında bilgili çocuklara destek olabilmek aslında buradaki beraberliğimiz…

Dikkat ederseniz, ONLARI BÜYÜTMEK, ONLARI YETİŞTİRMEK deyimlerinin yanından bile geçmedik. Sadece çağın, günün imkanları ile, ONLARIN HAYATLARINA minicik dokunabiliyorsak, görevimizin, misyonumuzun gereğini yerine getirebiliyoruz demektir…

ERKEN KAYIT INFO
Erken kayıt dönemi fırsatları ile %40'a varan indirimlerle kayıt olmak için bilgi alın.
KAYIT ÜCRETLERİ
İletişim
  • Ağaoğlu Maslak 1453 A-1 Blok Sarıyer / İstanbul
  • Murat Didin 0532 213 59 23 Asel Barlas 0532 275 27 35 Havvanur Çakmak 0532 612 83 56
  • iletisim@dcumaslak.com
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
X